— Zhodnocení závodů —
- Sezóna 2021 -
Bohumín - malé lodě
- 200 metrů - MIX 4 místo
- 1000 metrů - MIX 4 místo
Mistrovství Moravy Kunovuce - malé lodě
- 200 metrů - OPEN 5 místo
- 1000 metrů - OPEN 6 místo
Brno přehrada - malé lodě
- 200 metrů - OPEN 5 místo
- 2000 metrů - OPEN 5 místo
Slovácký drak - malé lodě
- 200 metrů - OPEN 2 místo
- 1000 metrů - OPEN 1 místo
Žďár nad Sázavou - velké lodě
- 200 metrů - MIX 4 místo
- 1000 metrů - MIX 5 místo
Mistrovství ČR ČADL Račice - malé lodě
- 200 metrů - OPEN 13 místo
- 1000 metrů - OPEN 8 místo
Mistrovství ČR ČSDL Brno přehrada - malé lodě
- 200 metrů - OPEN 4 místo
- 1000 metrů - OPEN 3 místo
Prestige Cup - malé lodě
10DL OPEN 2 místo
— Sezona 2020 —
Halový pohár Brno
- Zdravá výživa A - 3 místo v kategorii PREMIUM
- Zdravá výživa B - ? místo v kategorii PREMIUM
Halový pohár Ostrava
- Zdravá výživa A - 2 místo v kategorii PREMIUM
Halový pohár Praha
- Zdravá výživa A - 1 místo v kategorii Sport
Malé Brno - dlouhá trať 5km
- 5km - 6 místo v čase 25:42 MIX
Velké Brno - Brněnské drak malé lodě
- 200m - ? místo OPEN
-2000m - ? místo OPEN
Uherské Hradiště - malé lodě MIX Slovácký drak
- 200 metrů - 2 místo
- 1000 metrů - 3 místo
Ždár nad Sázavou - Pilák velké lodě MIX
- 200 metrů - 1 místo
- 1000 metrů - nejelo se kvůli počasí
Mistrovství ČR ČSDL Brno přehrada - malé lodě
- 200 metrů - MIX 10 místo, OPEN 4 místo
- 1000 metrů - MIX 9 místo, OPEN 6 místo
— Sezona 2019 —
Halový pohár Brno
- Zdravá výživa A - 7místo v kategorii PREMIUM
- Zdravá výživa B - 8 místo v kategorii PREMIUM
Halový pohár Praha
- Zdravá výživa A - 3 místo v kategorii PREMIUM
Kojetín - malé lodě MIX Dragon race
2500m - 5 místo
Malé Brno - malé lodě Dragon Race
- 100m - 12 místo
-1600m - 15 místo
Velké Brno - malé lodě Dragon Race
- 200m - MIX 10 místo, OPEN 4 místo, WOMEN 8 místo
-1000m - MIX 9 místo, OPEN 8 místo, WOMEN - nejely
Otrokovice - malé lodě MIX Dragon race
- 200 metrů - 7 místo
- 1000 metrů - 8 místo
Jedovnice - malé lodě MIX
- 200 metrů - 4 místo
- 1000 metrů - 10 místo
Plumlov - malé lodě MIX Dragon Race
- 200 metrů - 11 místo
- 1000 metrů - 9 místo
Slezká Harta - velké lodě MIX
- 200 metrů - 7 místo
- 1000 metrů - 1 místo
Finále Dragon Race Mistrovství ČR ČSDL Brno přehrada - malé lodě
- 200 metrů - MIX 11 místo, OPEN 4 místo
- 1000 metrů - MIX 11 místo, OPEN 5 místo
Prestige Cup - velké i malé lodě
20DL MIX 8 místo z 11 v čase 13:06
10DL MIX 7 místo z 12 v čase 14:50
10DL OPEN 4 místo z 8 v čase 13:55
— Sezóna 2018 —
Halový pohár v přetlačování v Brně a Praze -
mistři republiky, po třetí za sebou se nám podařila obhajoba této zimní
varianty dračích lodích, potvrdili jsme že vítězství v předchozích ročnících nebyly náhodné.
Halový pohár dračích lodí - Mistři republiky po Třetí v řadě
Brněnský halový pohár - poskládali jsem 2 posádky
- jako posádka Hruštičky k nakousnutí 2 místo v kategorii PREMIUM
- jako posádka Zdravá Výživa 4 místo v kategorii SPORT
Pražský halový pohár
- jako Hruštičky k nakousnutí 4 místo v kategorii PREMIUM, což stačilo na celkové první místo
Malé Brno Svratka - malé lodě MIX
- 100 metrů - 5 místo
- 1600 metrů - 7 místo
Velké Brno přehrada - velké lodě MIX
- 200 metrů - 2 místo
- 1000 metrů - 3 místo
Pavlov - malé lodě MIX
- 200 metrů - 7 místo
- 1000 metrů - 6 místo
Vírovická přehrada - velké lodě MIX
- 500 metrů - 1 místo
- 1000 metrů - 2 místo
Jedovnice - malé lodě MIX
- 200 metrů - 1 místo
- 1000 metrů - 2 místo
Slezká Harta - velké lodě MIX
- 200 metrů - 2 místo
- 1000 metrů - 1 místo
Plumlov - malé lodě MIX
- 200 metrů - 3 místo
- 1000 metrů - 2 místo
Pasohlávky Mistrovství ČR ČSDL - malé lodě MIX
- 200 metrů - 9 místo
- 1000 metrů - 7 místo
Prestige Cup - malé lodě OPEN
5 místo z 12 v čase 13:43
— Sezóna 2017 —
Halový pohár dračích lodí - Mistři republiky (povedlo se nám obhájit loňský výsledek)
Brněnský halový pohár - poskládali jsem 3 posádky
- jako posádka Hruštičky k nakousnutí 2 místo v kategorii PREMIUM
- jako posádka Ležíme v trávě 2 místo v kategorii FUN
- jako posádka Ležící Hruštičky 4 místo v kategorii SPORT
Pražský halový pohár
- jako Hruštičky k nakousnutí 4 místo v kategorii PREMIUM, což stačilo na celkové první místo.
Pasohlávky - malé lodě
- 200 metrů - 12 místo (z 12)
Malé dračí lodě Svratka - malé lodě
- poslední
Velké Brno - velké lodě
- 200 metrů - 4 místo
- 1000 metrů - 4 místo
Vírovická přehrada - velké lodě
- 200 metrů - 4 místo
- 500 metrů - 2 místo
- 1000 metrů - 2 místo
Slezká Harta - velké lodě
- 200 metrů - 1 místo
- 200 metrů - 1 místo
Prestige Cup - na řece Svratce
15 místo z 18 v čase 14:22
— Sezóna 2016 —
Halový pohár dračích lodí - Mistři republiky
Brněnský halový pohár - Reportáž z Brna zde
- jako posádka Hruštičky k nakousnutí 2 místo v kategorii PREMIUM
- jako posádka Ležíme v trávě 2 místo v kategorii SPORT
Pražský halový pohár - jako Hruštičky k nakousnutí 3 místo v kategorii PREMIUM
Malé lodě Brno Svratka 14.5.2016
- 100metrů kategorie Fun Sport Mix 3 a 4 místo ze 4 posádek, 1,6km kategorie Fun Sport Mix 3 a 4 místo ze 4 (nasadili jsem dvě posádky) výsledky zde
Brněnský festival dračích lodí 4.6.2016
- velké lodě kategorie FUN - 1místo 200metrů; 4 místo 1000metrů
Pálavský festival 9.7.2016
- velké lodě kategorie Hobby - 9místo 200metrů; kilometr jsme nejeli
Jedovnický festival 23.7.2016
- velké lodě kategorie FUN - 5místo 200metrů; 6 místo 1000metrů
Slezká Harta 27.8.2016
- velké lodě kategorie FUN - 2místo 200metrů; 1 místo 1000metrů
Plumov 3.9.2016
- velké lodě kategorie FUN - 2 místo na 200metrů (velká loď), 6místo na 200metrů (malá loď), nedělní kilometr jsme nejeli.
Prestige cup 8.10.2016
- Předposlední v čase 13:31 výsledky zde
— Sezóna 2015 —
Brno - 200metrů kategorie FUN 3 z ?, 1000m jsme nejeli
Pavlov - 200metrů kategorie FUN 19 z 36, 1000m jsme nejeli
Harta - 200metrů kategorie HOBBY 1 z ?, 1000m 1 z ?
Prestige cup Brno - předposledni
— Sezóna 2014 —
Brno - 200metrů kategorie FUN 6 z 10, 1000m jsme nejeli
Břeclav - 200metrů kategorie FUN 3 z 23, 1000metrů 9 z 23
Pavlov - 200metrů kategorie FUN 6 z 24
— Sezóna 2013 —
Brno - 200metrů kategorie FUN 4 z 17, 1000metrů jsme už nejeli
Pavlov - ???
Letovice Křetínka - ???
— Sezóna 2012 —
Přehrada Brno - 200metrů kategorie FUN 6 z 19, 1000metrů všechny kategorie 14 z 23
Pavlov - 200metrů kategorie FUN 9 z 28, 1000metrů všechny kategorie 30 z 42
Letovice - ???
— Sezóna 2011 —
Přehrada Brno - 200metrů kategorie FUN 11 z 18, 1000m 6 z 11
Pálavský festival - 200metrů kategorie FUN 13 z 24, 1000m 7 z 15 na (3 místo z 32 v přetahování lanem)
Letovice - 200metrů kategorie FUN 9 z 18 na 1000m (49posádek)
Znojemský festival - 200metrů kategorie FUN 5 z 15 posádek
— 2010 —
Letovice Křetínka - nepostoupili jsem ze základních rozjížděk, byl to náš jediný závod toho roku.