— Draci zdravé výživy z.s. —

Od dubna 2017 jsme zapsaný spolek pod názvem - Draci zdravé výživy z.s.— Portfolio pro potencionální sponzory —

Náklady spojené s dračími loděmi:

- Startovné na jeden závod min. 4000Kč (v roce 2019 pojedeme min. 10 závodů)

- Zapůjčení lodi pro trénink 600Kč (trénujeme jednou až dvakrát týdně, od dubna do listopadu)

S čím nám můžete pomoci

- zaplacení jednoho či více tréninků (zapůjčení lodi)

- zaplacení startovného jednoho či více závodů

- zakoupení týmových mikin (celkové náklady cca 20000Kč/20 osob)

- zakoupení týmových bund (celkové náklady cca 25000Kč/20 osob)

- finanční podpora na našich projektech -Nohejbalový turnaj, Přetlačování na Zbýšovském koupališti

Co můžeme nabídnout za sponzorství:

- jsme sportovní tým s 8 letou historii což v tomto sportu není málo, který je v komunitě známý

- pravidelně se účastníme závodů v Brně, Praze, Pavlov, Jedovnice, Pasohlávky, Plumlov, Slezká Harta... 

- organizaci teambuildingu na dračí lodi - plavba na dračí lodi formou tréninku, či závodů pro vaši skupinu

- vyvěšení baneru firmy přímo na závodech nanašem stanu (učast i více než 1000lidí na závodech)

- samolepky s logem firmy nalepené na pádlech

- dresy s reklamou firmy (nové dresy jsou nákladná záležitost v ceně cca 25000Kč)

- změna názvu týmu na název sponzora (podmíka převzetí většiny nákladů spojených se sezónou)

- poděkování a zvěřejnění na našem webu, facebookových stránkách, čí souhrných článcích do místních měsíčníků— ZDRAVÁ VÝŽIVA - DRAČÍ LODĚ—

Možná jste už na některé řece nebo vodní nádrži slyšeli dunivé bubnování z lodi s nepřehlédnutelnou dračí hlavou a ocasem. Možná jste nevědomky dokonce viděli i náš tým "Zdravá Výživa" v akci na některých závodech. Se skupinou přátel jsme vytvořili posádku, s kterou se pravidelně účastníme závodů.

Do tohoto sportu jsme vtrhli ve velkém stylu. Sice na tom neměli až tak velký podíl naše výsledky, ale spíše originální název a naše dobrá nálada. Dříve jsem toho moc nenatrénovali, ale o to raději závodili a v průběhu let jsme dokázali že je potřeba s námi počítat. S výsledky se rozrostla i potřeba se zlešovat a přidali jsme pravidelné tréninky.  A pokud by vás napadlo si s námi zasoutěžit v přetlačování dračích lodí, dejte si pozor, patřímeme mezi republikovou špičku.


 

2010 - ?

— NÁŠ PŘÍBĚH —


Pojeď se mnou na dračí lodě. Tak většinou zněla první věta, když jsem oslovoval a sháněl lidi pro 20 člennou posádku. Většinou také následoval dotaz co to je? Na to jsem s úsměvem reagoval, že je to taková sranda na vodě, něco jak když se jede na kánoi. Kdyby ti lidé věděli, že budou celí mokří a druhý den se vzbudí s pocitem jako by je přejel parní válec, posádku na loď bych asi neposkládal. To že na ně bude bubeník udávající rytmus při závodě křičet, ať pádlují rychleji, jsem zatajil úplně. 

Všechno to začalo v roce 2010. To mě oslovil kolega z práce, že skládá posádku pro závody Dračích lodí na Letovické přehradě. Jelikož mám sport rád a vodu taky, nemusel jsem se moc rozmýšlet. Jeli jsme pod názvem "Zdravá Výživa". A i přesto, že jsme nepodali žádné oslnivé výkony, akce se mi líbila a slíbil jsem účast i příští rok.

Následující rok mě kolega na závody oslovil znovu, tentokrát na brněnskou přehradu, s prosbou jestli bych nesehnal ještě nějaké lidi. Z loňské posádky jsme zbyli jenom čtyři, což je pro dvacetičlennou posádku málo. Kromě lidí z práce se k nám nakonec přidalo ještě 6 mých kamarádů a posádka byla na světě. Většinou jsem je lámal slovy z úvodu článku. Přesto věřím, že lidé, kteří se k dračímu týmu Zdravé Výživy připojili, nelitovali. Těchto 6 lidí to tak chytlo, že mě po závodech ukecali, abychom zkusili poskládat kompletně vlastní tým bez "cizáku" a závody si zopakovali. Název Zdravá Výživa jsme si ponechali a s původním zdravým jádrem to táhneme až do dnes.

— Logo našeho týmu —

vytvořil pan Vomáčka z firmy VENDY atelier. Děkujeme!